Úvod Stáhnout Funkce Podpora Trénink Partneři Spolupráce Řešení Tips Média O nás
    O nás
    Kontakty
    Nabídka zaměstnání
    Úspěchy našich klientů
    Napsali o Nás
    Novinky
    Reference
    Napište nám

PHP Programátor

Koho hledáme ?
  • Lidi, kteří už nechtějí stagnovat
  • Mají praxi v programování PHP
  • Chtějí učit novým kouskům
  • Mají dobrou komunikaci převážně v AJ
  • Rychle chápou a jsou samostatní
  • Nemají rádi stropy a omezení výkonnosti, chtějí za špičkovou práci špičkový plat
Na čem budete pracovat ?
Převážně na back-end web-aplikacích pro mezinárodní klientelu Například projekt GiveBackBox jenž je charitou v USA.

Kde a Kdy ?
Naše kancelář je v Praze 9. Možnost nástupu po dohodě kdykoli

Co nabízíme ?
  • Zázemí fajn kolektivu převážně mladších lidí
  • Možnost poradit se o kódu a funkcích přímo s programátory
  • Slušné finanční ohodnocení a to 50-90 000Kč měsíčně dle zkušeností a výkonnosti.
  • Společné akce - převážně motokáry :)
  • Práci v uvolněném prostředí
  • Možnost pracovat z domu, z lesa, z pláže.. a to kdykoli se ti to hodí. Stravenky ani vstupy do fitka jsme neřešili, ale za to dostaneš dobré peníze.
Jestliže se právě rozhodujete, jak rozvíjet své profesionální uplatnění a hledáte náročnou a zároveň i velmi zajímavou práci, kontaktujte nás na e-mailu: support@timemaker.org nebo volejte na 778 427 975. Promluvíme si o Vašich cílech, představách a možnostech jejich naplnění.

Delphi Programátor

  • Mají praxi v programování Delphi
  • Na každou řádku kódu neděláme analýzy ani schvalovací kolečko. Důraz dáváme na čistotu kódu a funkční produkt.
Na management software TimeMaker

Kde a Kdy ?

  • Slušné finanční ohodnocení a to 50-70 000Kč měsíčně dle zkušeností a výkonnosti.
Jestliže se právě rozhodujete, jak rozvíjet své profesionální uplatnění a hledáte náročnou a zároveň i velmi zajímavou práci, kontaktujte nás na e-mailu: d.liska@timemaker.org nebo volejte na 778 427 975. Promluvíme si o Vašich cílech, představách a možnostech jejich naplnění.

IT Support / Tester SW - MAE-GHN

Co vás čeká?
  • Práce na supportu pro uživatele našeho software, komunikace v češtině a angličtině slovem i písmem
  • Poskytování základního školení
  • Testování, popřípadě reportování chyb programátorům
  • Pracovní doba ve dvou směnách PO-PÁ mezi 8:30 - 23:00 ( aktuálně sháníme někoho spíše na odpolední směny 16:00-23:00)
  • Počáteční zaškolení cca 3-5 týdnů
  • Udržování dokumentace a naší wiki
Co požadujeme?
  • Anglický jazyk slovem i písmem na komunikativní úrovni
  • Pokročilou znalost práce na PC a alespoň základní povědomí o IT (vědet co je router, co je ovladač grafické karty, atd..)
  • Trpělivost a příjemný hlasový projev
  • Alespoň malou dávku empatie
  • Spolehlivost a fér jednání
  • Zkušenost na zákaznické podpoře výhodou
Kde a Kdy ?
Máme neformální kancelář na Proseku, nebo je možno práci vykonávat odkudkoli kde je internet. Nejsou nutné velké zkušenosti nebo praxe, pokud bude chuť pracovat a učit se novým věcem. Jedná se o samostatnou práci, kde vám šéf nešlape na paty.

Informace o pozici:
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
  • Plat:30000 - 40000 Kč/měsíc
  • Benefity: Bonusy/prémie, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Angličnita, Čeština
Jestliže hledáte práci plnou výzev a rádi pomáháte lidem, tak nás kontaktujte na support@timemaker.org nebo volejte na 778 427 975.